Websem Hakkında

Misyon & Vizyonumuz

Bizimle çalışmaya başladığınızda benzersiz hizmete politikamız, pazarlama kampanyası yönetimimize, stratejiye ve optimizasyonumuza güvenebilirsiniz. Buna ek olarak çalışmalarımızı müşterilerimizin gözünden bakarak Premium pazarlama opsiyonları sunuyoruz.

Sürekli gelişen dijital pazarda müşterilerimiz için en etkili dijital çözümleri sunuyoruz. Dönemin trendlerine uygun pazarlama stratejimiz ile sektöre özel etkili kurgular oluşturup müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Şirketlerin büyümesini hızlandıran ve müşteri potansiyelini geliştiren dijital pazarlama stratejileri oluşturmasına ve bu süreci yürütmesine yardımcı oluyoruz.

Bizi Harika Yapan Nedir?

Bizim Hikayemiz

Yaklaşık 10 yıl önce SEO ajansı olarak çıktığımız bu yolda sektörel gelişmeleri takip ederek ve müşterilerimize en iyi hizmeti bütünlük içinde sunmak için Web Tasarım, Sosyal Medya İçerik yönetimi, Google reklamcılığı gibi dijital pazarlamanın temellerini oluşturan süreçlerimizi eğitimli ve profesyonel ekibimiz ile bütünleştirdik.

Bugün geldiğimiz noktada müşterilerimizin dijital deki tüm varlıklarını birbirine eş zamanlı ve kordinasyon içerisinde yönetiyoruz.

Müşterilerimizden yaptığımız çalışmaların sonuçlarını dinliyoruz. Aldığımız olumlu yorumlar ve edinilen başarılar bizi mutlu ediyor.

Yeteneklerimiz

Arama Motoru Optimizasyonu
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Web Tasarım
Dijital Medya Planlama
Sosyal Medya Yönetimi
Dijital Reklam Yönetimi
Telefonlarımız daha çok çalıyor ve bizler de pazarlamamız için Websem’le çalışmaya başladığımızdan beri çalışanlarımız daha yoğun. Aylık raporlarımızı dört gözle bekliyoruz ve her ayın rakamlarını nasıl başardığımızı görmek için heyecan duyuyoruz.
Reklamlar için harcadığımız ücretlerin karşılığını müşteri olarak almak çok güzel.
Sitemize yapılan genel web trafiği artışı dikkat çekici. Sitemizin artan trafiği potansiyel müşterilerimize ulaşmamızı kolaylaştırdı.
Sosyal medya içerik planlaması sayesinde yüksek takipçi sayısına ulaştık, müşterilerimize ulaşmak için kullandığımız ücretli reklamları minimum seviyeye indirdik.
Google Adwords reklamları ile hedeflediğim hasta kitlesine ulaştım. İyi optimize edilmiş reklamlar ile minimum bütçe harcayarak ilgili aramalar elde ettim.
Seo optimizasyonu ile seçtiğim anahtar kelimelerde Google aramalarında üst sıralarda yer alıyoruz.
Çağdaş
Klinik Sahibi