Websem'de Kariyer

19.12.2018
Nef 22, Ataköy
30.12.2018
Nef 22, Ataköy
30.12.2018
Nef 22, Ataköy
30.12.2018
Nef 22, Ataköy

Bütün projelerimiz de en iyiyi hedefliyoruz, başarının tek yolunun çok çalışmaktan geçtiğini biliyoruz. Çok çalışıyoruz, ama bunu yaparken çok eğleniyoruz.

Misyon & Vizyonumuz

Bizimle çalışmaya başladığınızda benzersiz hizmete politikamız, pazarlama kampanyası yönetimimize, stratejiye ve optimizasyonumuza güvenebilirsiniz. Buna ek olarak çalışmalarımızı müşterilerimizin gözünden bakarak Premium pazarlama opsiyonları sunuyoruz.

Sürekli gelişen dijital pazarda müşterilerimiz için en etkili dijital çözümleri sunuyoruz. Dönemin trendlerine uygun pazarlama stratejimiz ile sektöre özel etkili kurgular oluşturup müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Şirketlerin büyümesini hızlandıran ve müşteri potansiyelini geliştiren dijital pazarlama stratejileri oluşturmasına ve bu süreci yürütmesine yardımcı oluyoruz.

Sosyal Haklar

Websem ailesinde bireylere değer veriyoruz. Çalışma performanslarının mutluluktan geçtiğini biliyor ve onların mutlulukları için fırsatlar sunuyoruz.

  • Rahat Kıyafet
  • Eğitim Destekleri
  • Yol Ücreti
  • Yemek Ücreti
  • Dinlenme Zamanları
  • Sosyal Aktiviteler

CV Gönder


Telefonlarımız daha çok çalıyor ve bizler de pazarlamamız için Websem’le çalışmaya başladığımızdan beri çalışanlarımız daha yoğun. Aylık raporlarımızı dört gözle bekliyoruz ve her ayın rakamlarını nasıl başardığımızı görmek için heyecan duyuyoruz.
Reklamlar için harcadığımız ücretlerin karşılığını müşteri olarak almak çok güzel.
Sitemize yapılan genel web trafiği artışı dikkat çekici. Sitemizin artan trafiği potansiyel müşterilerimize ulaşmamızı kolaylaştırdı.
Sosyal medya içerik planlaması sayesinde yüksek takipçi sayısına ulaştık, müşterilerimize ulaşmak için kullandığımız ücretli reklamları minimum seviyeye indirdik.
Google Adwords reklamları ile hedeflediğim hasta kitlesine ulaştım. İyi optimize edilmiş reklamlar ile minimum bütçe harcayarak ilgili aramalar elde ettim.
Seo optimizasyonu ile seçtiğim anahtar kelimelerde Google aramalarında üst sıralarda yer alıyoruz.
Çağdaş
Klinik Sahibi