ARAMA AĞI REKLAMCILIĞI

Bu sertifikasyon, AdWords Arama Ağı kampanyaları oluşturma, bu kampanyaları yönetme ve optimize etmeye ilişkin en iyi uygulamalar dahil olmak üzere Arama Ağı reklamcılığında uzmanlığı gösterir.

 

MOBIL REKLAMCILIK

Bu sertifikasyon; reklam biçimleri, teklif verme ve hedefleme ile kampanya ölçümü ve optimizasyonu da dahil mobil reklamcılık konusunda yeterliliğe sahip olunduğunu gösterir.

 

VIDEO REKLAMLAR

Bu sertifikasyon, Video için AdWords kampanyaları oluşturma, bu kampanyaları yönetme ve optimize etmeye ilişkin en iyi uygulamalar dahil olmak üzere video reklamcılığında uzmanlığı gösterir.

 

GÖRÜNTÜLÜ REKLAMCILIK

Bu sertifikasyon, AdWords Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları oluşturma, bu kampanyaları yönetme ve optimize etmeye ilişkin en iyi uygulamalar dahil olmak üzere görüntülü reklamcılıkta uzmanlığı gösterir.

 

ALIŞVERIŞ

Bu sertifika, Google Merchant Center hesabı oluşturma, ürün veri feed’i hazırlama ve AdWords Alışveriş kampanyası oluşturup yönetme dahil olmak üzere, Google Alışveriş’le reklamcılık konusundaki yeterliliğin göstergesidir.

 

GOOGLE ANALYTICS IQ

Bu sertifikasyon, Ölçüm ve uygulama planlama ve Google Analytics yapılandırması ve yönetimi dahil olmak üzere, dijital analiz ve Google Analytics’te temel düzeydeki uzmanlığı gösterir.